Nechte si zkritizovat web na Kritika webu

Získejte upřímnou zpětnou vazbu na svůj web

Upřímnou? Jako fakt? Získání objektivní zpětné vazby je věda. Tetička a babička s dědou a příbuznými vám jistě web pochválí. Kamarádi možná přidají chlapácké poplácání a ve výsledku žádnou zpětnou vazbu neobdržíte. Nikdo nic moc nevytkne, nikoho to moc nezajímá, nebo maximálně vyzdvihne naprosto zavádějící prvek, kterému byste ani neměli věnovat pozornost. Na Kritice webu to ale chodí jinak.Dotazníky spokojenosti nefungují - nikdo je nechce vyplňovat

Určitou variantou průzkumu názoru veřejnosti byl dotazník spokojenosti. Jenže tohle lidi maximálně otráví. Moc lidí totiž v tom dnešním spěchu nemá čas na to vyplňovat nějaké divné dotazníky. Navíc, co z toho kdo má? Jak tedy dostat upřímný názor na svůj web od nezávislého zdroje? Zkuste se zamyslet.

Co kdyby existoval portál, který je zaměřený na získání zpětné vazby? Ok, ale to ještě neznamená, že tam někdo bude chodit. Kdo by na něj chodil kritizovat weby? A hlavně proč?

Nad touto otázkou jsem se zamýšlel několik týdnů a vytvořil jsem systém, založený na selském rozumu. Fórum, ve kterém může návštěvník přidat svůj web ke kritice a komunikovat s lidmi, kteří se k jeho webu vyjadřují.

Co uživatel získá na KritikaWebu.cz?

Majitel kritizovaného webu získá zpětnou vazbu. A co víc, získá odborný tým, který mu bude radit spontánně a bez nároku na honorář - takže zdarma a tak dlouho, jak jen to bude obě strany bavit a kam až to bude potřeba. Podnětné rady od zkušených konzultantů a vývojářů, které byste jen stěží získali jiným neplaceným způsobem.

Kdo bude weby kritizovat?

SEO konzultanti - chtějí se zviditelňovat, rádi poradí a s chutí ukazují, že se ve věcech online marketingu vyznají. Motivací je zviditelnění a možnost získání zakázky, když se nebude tlačit na pilu. Každý v online podnikání ví, že je mnohem užitečnější 10x poradit a pak dostat zakázku v rámci získané důvěry, než se snažit při každé příležitosti nabízet své placené služby. Lidi to prostě odradí.

Uživatelé mimo obor - někdy je lepší selský rozum, než školený pionýr s třema výškama, červeným diplomem a doporučením od tělocvikáře za vzorný doskok. Na Kritice webu jsou vítáni profíci, ale také (a zejména) lidé, které v životě zajímají jiná odvětví, než weby a online marketing.

Může se registrovat každý?

Ano, ale jedna výstraha tu přece jen je. Pro návštěvníky s nízkou mírou sebereflexe může být tento portál peklem na zemi. Nikdo vám totiž nezaručí, že se do vašeho milovaného webu kritici nepustí a nezajdou i do hloubky, do detailů atd. Pro rozumně smýšlející a progres - hledající jedince bude portál jako oáza pro pobídky ke zlepšení aktuálního stavu a nevyčerpatelnou studnicí názorů a pohledů. Každý si pak z kritických vyjádření může vybrat co bude, nebo nebude aplikovat.

Hlavní filozofie portálu je zvýšit úroveň českých webů pomocí získání zpětné vazby a doporučení od profesionálů i laiků.

Registrujte se třeba hned na Kritika webu. Jsem tam skoro pořád, takže Váš web jistě neminu ;) hehehe
Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Validátory - xhtml, css, robots.txt a seo

Podnikání s úsměvem

20 ručně psaných fontů, které musíte mít