Spokojená domácnost s.r.o. - výhra která Vás vyjde draho

Předváděcí reklamní akce pod záminkou výhry

Jak mi někdo volá s nevyžádanou nabídkou a pak zjistím nekalé jednání, píšu o tom. Je to jediná obrana, kterou mohu pro své čtenáře zařídit a také jediný způsob v mých možnostech, jak částečně ochránit ekonomiku české republiky. Ano, informovanost je klíčem k prosperitě.


Pokud Vám bude volat některé z těchto čísel, raději nebrat, pokud nechcete ztrácet čas:

608 276 210
773 218 898

(jistě mají více čísel v záloze)
Jedná se o firmu: "Spokojená domácnost, s.r.o." https://www.detail.cz/firma/1519964-spokojena-domacnost-sro-namesti-osvoboditelu-1371-praha-5/

Operátorka totiž čeká, až se ozve Váš hlas. Jakmile zjistí, že nejste podle hlasu starší osoba, zavěsí. Jedná se o cílené nabízení reklamních akcí pod záminkou výhry, právě pro starší osoby, které lze snáze zmanipulovat. Pro údajnou výhru se pak můžete dostavit na nějaké místo předání. Na tomto místě se však žádné výhry nedočkáte a jak už hezky zdokumentoval film "Šmejdi", budete svědky reklamní akce, na které se bude znovu losovat a budou se vyhrávat různé ceny, které budou se slovy "zdarma" prodávány spolu s jinými produkty. Tyto produkty Vám budou nutit, jinak ty druhé "zdarma" nedostanete a jen tak zdarma si prostě nic neodnesete. Naopak, vyjde Vás to hodně draze.

Je to šmejdský business, na komentáře se můžete podívat na těchto odkazech:

http://kdovolal.net/608276210

http://bruntalsky.denik.cz/diskuse/spokojena-domacnost-rika-ze-nejsou-smejdi-uvidime-v-lednu.html


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Validátory - xhtml, css, robots.txt a seo

20 ručně psaných fontů, které musíte mít