Jak získat neomezený tarif u Vodafone za 524 Kč

Jak dostat retenční nabídku od Vodafone

V tomto roce jsem si všimnul článků, které píšou o tom, že již nelze vyhádat lepší nabídku (retenční nabídku) od operátorů. S nástupem neomezených tarifů se totiž údajně musíme smířit s tím, že operátoři už nesleví. Provedl jsem proto vlastní test a vyzkoušel vyjednávání o slevě na sobě a svém tarifu a dopadlo to vítězně!


Neomezený tarif ještě nemám, platím nějaký tarift z historie (platím měsíčně 700 - 1800 Kč) podle toho jak volám.

Krok za krokem jak si vyjednat velkou slevu na měsíční tarif

  1. Zavolal jsem v sobotu 9.8.2014 na Vodafone *77 a operátorce jsem sdělil, že mám zájem o retenční nabídku - čili lepší nabídku na tarif, protože jinak uvažuji o přechodu k jinému operátorovi. Nemusel jsem být konkrétní, operátorka totiž tyto nabídky nedělala. Oznámila mi, že mi do 4 dnů zavolá osoba, která podobné nabídky řeši (mají tam na to dokonce i oddělení!!!).
  2. Včera (středa 13.8.2014) mi zavolal v hlase příjemný a ochotný mladík Vodafonu. Zeptal se, na důvod - proč chci odejít ke konkurenci. Sdělil jsem mu, že mám kolegu, který má firemní volání u konkurence a můžu tak mít neomezený tarif za 450 Kč měsíčně (tuto verzi si klidně můžete použít také, nikdo nebude ověřovat, zda tomu tak skutečně je). Mladík bez okolků nabídnul neomezené volání, sms a data 1,5 GB za 524 Kč (včetně DPH!!!) měsíčně. Stačilo potvrzení, že s tím souhlasím. Hned jsem tuto nabídku bral.
  3. Skvělá nabídka, kterou mi na levný tarif poskytl byla dokonce zproštěna smluvním vázáním, ale s tím, že platí na 2 roky. Za dva roky si zase tarif na neomezené volání obnovím, nebo zopakuji svůj telefonát o přechodu ke konkurenci.

Celé je to hra se slovy - to je obchod

Zkuste to také, není nic horšího, než když se se svým tafirem necháte obírat o peníze a nezkusíte tuto jednoduchou taktitu, která obsahuje jen dva krátké telefonáty, které Vám nezaberou ani 5minut v součtu.

Moje historické útraty v roce 2014

Myslím, že novým tarifem 524 Kč/měs. si hodně polepším. Štve mě, že jsem tohle neudělal už daleko dříve, ušetřil bych v řádu tisíce.


Takto vypadá můj tarif nyní
Přeji Vám všem vítězné jednání.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Validátory - xhtml, css, robots.txt a seo

20 ručně psaných fontů, které musíte mít