Optimalizace Meta Title v blogu

Co se v blogu změnilo za 3 roky

Před 3 lety jsem zhruba začal psát tento blog a rozepsal jsem článek o optimalizaci nadpisů Title v blogu pro lepší cílení na aktuální klíčová slova článku. Tento článek jsem objevil a dnes jej dopisuji. Mám tedy k dispozici raritní snímek Meta Title blogu ze začátku roku 2011. Tenkrát ještě starý slogan "Výcvik webu pro boj s konkurencí" zdobil každý článek blogu v nadpisu Title.
Není nutné vepisovat do názvu blogu celý slogan, připravujete se tak o místo na aktuální nadpis článku a tím pádem přesnější zacílení na klíčové slova o kterých píšete. Titulek také podobně jak u novin vyzývá uživatele a láká jej k akci - k přečtení. Před 3 lety bylo na webu jen 17 výsledků spojených s doménou silawebu.cz dnes je jich 113. Hezky se mi web rozrůstá a dále v tom budu pokračovat.


Závěrem chci poděkovat všem, kteří mají zájem o kvalitní marketing a posunují mě kupředu, stejně tak, jako já se snažím posunovat je.

Síla webu začala jako one-man show a dnes je to tým několika vybraných profesionálů, kteří sdílí společné hodnoty a vášeň pro korektní podnikání.

Díky, Filip.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Validátory - xhtml, css, robots.txt a seo

Podnikání s úsměvem

20 ručně psaných fontů, které musíte mít