Twitter menu funkce connect a discover

Co stojí za tlačítky v Twitter menu?

Dovedu si představit, že většina z vás je familierní s účtem u Twitteru.Víme, že Twitter tu je a pár přátel jej využívá ;) někdo se tomu samozřejmě stále brání. Ať už twítujete, nebo jen občas, nebo jen víte, že něco takového existuje, tento článek je o rozlišení filtr položek v menu Twitteru, aby to bylo úplně jasné.


Čtenáři tohoto blogu totiž určitě nejsou líní povaleči a věřím, že pokud můj blog čtete, jste zřejmě podnikatel, nebo člověk se zájmem o marketing, SEO a aktivně řešíte svoji online budoucnost. Velmi si toho vážím a mým posláním je udělat známé věci jednoduché napochopení, abyste je mohli už po přečtení článku začít správně používat.

Twitter menu - vzhled a položky v něm

Položka v menu "Home" je přehled všech aktuálních tweetů od uživatelů, které následujete "follow". Položka "Me" je přehled všeho co píšete "tweetujete" vy.


Jak používat @ Connect

Funkce, nebo lépe řečeno filtr @Connect zobrazí list všech tweetů, kde vás lidé zmínili, způsobem přidání @vase_uzivatelske_jmeno. Je to filtr všech interakcí, se kterými jste spojeni: odpovědi na příspěvky, tweety, kde jste zmiňováni, přidávání vašich komentářů a postů do oblíbených "favorite", nebo pokud něco přeposlal váš tweet i na svou zeď "retweet", či nás začal sledovat "follow".

Jak používat # Discover

Tlačítko #Discover je trochu jiný filtr, zobrazí příspěvky, které se vztahují k vašim zájmům. Twitter rozhodne o vhodnosti příspěvků na základě vaší aktuální lokality, koho následujete a co se děje ve světě. Tady platí, čím více Twitter používáte, tím je tento filtr více personalizovaný právě pro vaše zájmy. V podstatě se dá říci, že zde můžete o sobě zjistit svůj aktuální trend zájmů.

Jak používat Twitter - video

Závěrem mrkněte na tohle super video, po jehož shlédnutí vám bude vše jasné.


Budu moc rád, když se budeme na Twitteru přátelit, můj účet je na https://twitter.com/silawebu - přidejte si mě ;)


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Validátory - xhtml, css, robots.txt a seo

Podnikání s úsměvem

20 ručně psaných fontů, které musíte mít