PayPal Personal a Business účet

Jaký je rozdíl mezi různými účty PayPal?

Je rozhodně chytrý nápad, založit si PayPal účet. Ať už chcete podnikat online i za hranicemi naší republiky a chcete rychlou a efektivní platební platformu, je PayPal jednou z nejlepších na světě.
Každý PayPal účet umožňuje všechny základní funkce bez omezení = přijímání a odesílání plateb.

Jsou tu ovšem nastavení, které 3 možné účty v nabídce PayPal odlišují. Oficiální zdroj: PayPal.com

Personal PayPal - osobní PayPal účet

Bude nejlépe vyhovovat všem co chtějí nakupovat ve světových i tuzemských online shopech, které PayPal umožňují. Také všem co chtějí přijímat platby přes internet.

Premier PayPal - premiérový účet PayPal (nyní sloučený s business účtem)

Doporučeno pro běžné podniky a eshopy, či neziskové organizace, které chtějí přijímat peníze online, nebo za služby a produkty platit.

Business PayPal - obchodní účet PayPal

Ideální pro obchodníky, kteří podnikají na základě obchodního jména, nebo jména skupiny. Tento účet umožňuje až 200 správcovských účtů pro vaše zaměstnance, kteří tak získají vymezený přístup k transakcím pro rychlou operativu se zákazníkem.

Za to, jaký účet si zvolíte se neplatí. Zpoplatněné jsou vždy až transakce, nebo možnost nastavovat si vlastní template nákupního košíku. Ten ale nepotřebujete, pokud máte šikovného kodéra. Zde je kompletní ceník: PayPal poplatky za transakce (odkazuji na oficiální zdroj, aby to nebyli zastaralé informace)

Registraci účtu PayPal provedete na tomto linku, kde si vyberete zda chcete jít cestou Personal use, nebo Business and nonprofits.

Registrace nového účtu PayPal

Přeji bezproblémové obchodování a nakupování (třeba přes eBay, Amazon, atd.)


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Validátory - xhtml, css, robots.txt a seo

Podnikání s úsměvem

20 ručně psaných fontů, které musíte mít