SEO faktory

SEO faktory hýbou autoritou webových stránek

Jaké SEO faktory ovlivňují webové stránky? O tom je tento článek. Nejstřeženejší tajemství na světě je algoritmus, podle kterého vyhledávače hodnotí webové stránky a seřazují je podle autority (důležitosti/oblíbenosti) ve výsledku vyhledávání.


Střežený SEO algoritmus Google

Představme si, že by někdo zjistil přesně, jak takový algoritmus Google vyhledávače funguje. Takový jedinec, nebo agentura, by pak mohla ihned poslat všechny své klienty na první místa ve vyhledávači na konkurenční klíčové fráze a celý princip vyhledávání by ztroskotal. Na Googlu, nebo kterémkoli jiném vyhledávači s prolomeným algoritmem, by se stalo vyhledávání velmi nedůvěryhodné. Tato situace ale nenastane a ani bych si to nepřál.

Google není Homer Simpson

Google neustále pracuje na zlepšení algoritmu tak, aby se na první příčky ve vyhledávání dostali více ti, kteří si to zaslouží a méně ti, kteří se pokoušeli vyhledávač zmanipulovat a nezaslouží si takovou pozornost.

Klíčové SEO faktory

V následující tabulce od společnosti MOZ z amerického Seattle zjistíte předpokládanou důležitost jednotlivých SEO faktorů a že jich není málo ;)

Pomocí této tabulky můžete zjistit, kam hrábnout na webu nejdřív a co případně opravovat pokud se do optimalizace pustíte sami.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Validátory - xhtml, css, robots.txt a seo

Podnikání s úsměvem

20 ručně psaných fontů, které musíte mít