Týmová práce

Sportovní koučink má mnoho zajímavých momentů, ze kterých se můžeme inspirovat. Stejně jako v podnikání, existuje příprava, trénink a zpětná reflexe, nebo chcete-li "analýza, kontrola kvality, vyhodnocení úspěšnosti". Pokud chcete mít úspěch ve svém podnikání a nejste v tom sami, nebo plánujete začít jako týmový hráč, sportovní koučink je místo, kde na vás čeká obrovská inspirace.

Budování týmového ducha

Proč se poučit zrovna z amerického fotbalu? Sportovní koučink je nejblíže k práci s týmem a budování týmového ducha (team building). Práce kouče není jen trénovat, vyhodnocovat, sledovat, nebo komentovat výkony svých hráčů, je hlavně o synchronizaci celého týmu tak, aby fungoval jako jeden celek.

Inspirace pro práci s týmem

Ve videu vám představím základní filozofii sportovního koučinku a jak tyto informace využít ve prospěch svého podnikání, ať už je jakékoli. Pokud pracujete v prostředí s ostatními lidmi, jste členem týmu, nebo organizační skupiny, tohle  video je právě pro vás.

Podnikej jako týmový kouč amerického fotbalu

Sledujte video níže, budu velmi rád za sdílení, lajky a komentáře pod článkem, nebo ve videu na YouTube. Na všechny reakce odpovím.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Validátory - xhtml, css, robots.txt a seo

20 ručně psaných fontů, které musíte mít