Statistika internetu za 60 sekund

Pomocí mého LinkedIN účtu jsem se dostal k nejnovější statistice toho, co se za každých 60 minut odehraje na internetu. Sice na Google konferenci byli podobné statistiky, ale tam to nerozebírali i z pohledu konkurenčních produktů tak široce. Například v jedné minutě se přidá více než 695.000 aktualizací stavů na Facebooku. To je jen jeden příklad z rozsahu úděsné on-line aktivitě. Následující infografiky ukazují spoustu dalších neuvěřitelných věcí, které se dějí na internetu za 60 sekund. Internet je obrovským tržním prostorem a je dobré toho využít co nejefektivnějším prostorem. Spoustu zákazníků čeká právě na Váš produkt, ale možná ho jen zatím nevidí.


Přidávám ještě jeden zajímavý přehled a to z pohledu prodejnosti předmětů a služeb na internetu. Z části jsou zde také zajímavé informace např. o tom, že za 60 sekund se na světě hackne (nabourá) 12 webových stránek a "jen" 232 počítačů je infikováno malwarem.


Pokud zase něco zajímavého objevím, tak to sem přidám. Pokud máte k článku, či statistikám jakýkoli komentář, pište a já se zapojím do diskuze.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Validátory - xhtml, css, robots.txt a seo

Podnikání s úsměvem

20 ručně psaných fontů, které musíte mít