Kniha: Search Engine Optimization (SEO) Secrets

Po delší době jsem se zase dostal k četbě. Zaujala mě odborná publikace o SEO optimalizaci, která vyšla v tomto roce. Jedná se o publikaci s názvem: Search Engine Optimization (SEO) Secrets, kterou napsal senior SEO manažer společnosti AT&T a Erik Dafforn - prezident společnosti IntraPromote.

Search Engine Optimization (SEO) Secrets, 2011Publikace popisuje SEO optimalizaci na odborné úrovni (není tedy celá určena pro úplné začátečníky), ale i nezůčastněný čtenář si přijde na své. Kapitoly jsou přehledně strukturované a logicky na sebe navazují (vyhledání seo problémů - řešení seo problémů - nejlepší praktiky seo). V pokročilých kapitolách se přikládá větší důraz na precizní vysvětlení postupů s názornou ukázkou případových studií. Jako celek je publikace určena pro odborné publikum a mnohé výrazy zde použité je dobré již znát z praxe.

Pokusím se udělat nějaký souhrn nejzajímavějších informací a uveřejním své poznatky v komentářích tohoto článku. Sledujte můj blog v příštích dnech.

Tuto knihu o SEO mohu doporučit. Je napsaná čtivým způsobem (není jen pro technické typy) a jsou zde zejména příklady a praktické zkušenosti.

Knihu můžete podpořit koupí na webu Danny Dover (prodej přes Amazon): Search Engine Optimization (SEO) Secrets, 2011

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Validátory - xhtml, css, robots.txt a seo

Podnikání s úsměvem

20 ručně psaných fontů, které musíte mít