PC Vegas - spam sms od 60030 Vodafone

Zajímalo by mě, zda někdo z Vás dostává každý den reklamní smsku začínající:

PC Vegas Vás zve dnes ve 20h na 200 freezeout GARANCE 10.000,- chips...... atd.

V sms není ani kontakt, ani místo, či webová stránka na kterou bych se měl podívat. Řekněme, že se jedná o naprosto neúčinnou reklamu pouze informující o jakési herně PC VEGAS, která pořádá jakési turnaje.

Mám nakročeno k Vodafone operátorovi abych mu poreferoval o příchozích nevyžádaných reklamách a zeptal se co s tím hodlají dělat, protože odesílací číslo je vodafonu (60030).

Někde jsem na netu také četl, že se snad dá zaplatit reklamní zasílání na mobil, které vypadá jakoby to posílal operátor, ale jedná se o cílené reklamní sdělení třetí strany. Zajímalo by mě, zda se každodenního přísunu těchto reklamních sms PC Vegas brzy zbavím.

O vývoji události Vás budu informovat v komentářích tohoto článku. Pokud máte podobnou zkušenost, napište.

Komentáře

 1. Tak mi úplně náhodou včera volala operátorka Vodafone zda jsem se službami Vodafone spokojen :D Takže jsem to na ní vysolil, že mi chodí nevyžádané reklamní smsky z čísla 60030 a ptal jsem se jí, co s tím hodlají dělat. Udělala si poznámky o tom odkud a co mi chodí a že prý to "předá kolegům" a ti se tím budou zabývat. Podle mě to je jasnej "call center kec", kterej tak říct musí, aby je nevyhodili. Prakticky ale pro mě nic neudělala a smsky mi pravidelně chodí stále každý den. Taky jsem ji upozornil, že pokud s tím nehodlají nic dělat, odejdu k jinému operátoru (což bych teda ještě víc nerad). Uvidíme jak to dopadne.

  OdpovědětVymazat
 2. A mám tu výsledek, Vodafone Vám vůbec nepomůže v případě spamu v podobě SMS na Vás mobil. Musel jsem si tedy změnit číslo a to staré zrušit.

  OdpovědětVymazat
 3. A nyní je již vykutálená pokerová firma prozrazena. Došel mi nyní i SPAM na email, kde prozrazují adresu i kontakt.


  Citace z email:

  POKER CLUB VEGAS Vas zve na patecni turnaj s garanci 90.000,-CZK !!!
  datum : 2.9.2011
  start : 20:00
  startovne : 1.500+100,- CZK
  garance : 90.000,-CZK
  Vice info na :
  www.pokerclubvegas.cz
  email : management@pokerclubvegas.cz
  tel.č.: +420 725731132
  S pozdravem
  Vas POKER CLUB VEGAS

  Takové praktiky řetězových zpráv, které tato společnost provozuje nijak nepřidávají na její prestiži. Spíše jí uškodí. Napsal jsem na daný email že si nepřeji dostávat další informace o podobných turnajích tak uvidíme jak na to zareagují. Všeobecně bych řekl že se to bude "ignorovat". Každopádně jsem již díky nim měl dost nepříjemností a pokud by se podobná situace měla opakovat, jsem rozhodný provést případné kroky k zastavení obtěžování po emailu a sms.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za komentář :) Přijďte zase. Filip Novák

Populární příspěvky z tohoto blogu

Validátory - xhtml, css, robots.txt a seo

Podnikání s úsměvem

20 ručně psaných fontů, které musíte mít